Rezervujte si ubytování přímo na našem webu a získejte slevu až 10%.
Image
Hotel Belcredi Vám nabízí komfortní ubytování v patnácti plně vybavených pokojích včetně apartmánů pro rodiny o celkové kapacitě 43 lůžek. Všechny pokoje, mimo rodinného apartmá pro 6 osob, se nachází v prvním nadzemním podlaží a jsou dostupné pouze po hlavním schodišti bez výtahu. Našim hostům je k dispozici bezdrátové připojení k internetu ve všech prostorách hotelu Belcredi. Parkování na osvětlené parkovací ploše s kamerovým záznamem před vstupem do hotelu je bezplatné pro hotelové hosty a účastníky akcí pořádaných v Hotelu Belcredi. Součástí ceny ubytovaní je snídaně podávaná formou bufetu v pracovní dny od 6:30 do 10:00 a o víkendu a sváteční dny od 7:00 do 10:00.

check - in v pracovní dny a o víkendu od 14:00 - 21:45. Pracovní doba recepce se může o víkendech a svátcích měnit dle obsazenosti hotelu. Pro víkendové ubytování je nutná potvrzená rezervace nebo předchozí telefonická domluva.
check - out do 10:00. Při nedodržení bude účtován k ceně ubytování poplatek 100 Kč za každou započatou hodinu prodlouženého pobytu. Mimo check in hodiny Vám rádi uložíme zavazadla v uzamykatelné místnosti na recepci.

Pro příjezd mimo pracovní dobu recepce obdržíte individuální kód formou SMS pro přístup do hotelu a self check-in. V tomto případě je nutné cenu za pobyt uhradit dopředu. V případě příjezdu mimo pracovní dobu bez předchozí dohody a potvrzení není ubytování možné!